Blender

Blender

Przejdź na stronę

Blender – program w którym stworzysz pełne sceny 3D wraz z modelowaniem, teksturowaniem, nakładaniem materiałów, rzeźbieniem i tworzeniem animacji. Pełen zestaw narzędzi potrzebnych do wykonania modeli do gier, pełnych filmów animowanych czy zaawansowanych symulacji. A najlepsze jest to, że Blender jest… całkowicie darmowy. Jedną z najmocniejszych stron programu Blender jest jego niesamowicie aktywna społeczność, która każdego dnia zaskakuje nas kolejnymi pięknymi dziełami.
Dzięki Blenderowi każda osoba zainteresowana tematem może bez większego problemu rozpocząć swoją przygodę z grafiką trójwymiarową i postawić pierwszy krok w świecie 3D. Każda kolejna wersja tego programu przynosi wiele nowych usprawnień i udoskonaleń przez co już teraz Blender jest bardzo przyjemnym oraz intuicyjnym programem. Nawet jeżeli wcześniej nie korzystałeś/aś z oprogramowania pozwalającego na operowanie obiektami w przestrzeni trójwymiarowej to nie będziesz miał/a większych problemów aby zrozumieć podstawy Blendera. Jego interfejs jest przyjazny, kolorowy i nie zalewa nas niepotrzebnymi informacjami co czyni go bardzo dobrym wyborem dla osób zainteresowanych grafiką 3D. Jeżeli chcesz stworzyć render (trójwymiarowa scena zapisana w postaci obrazu), animację albo nawet grę komputerową to Blender będzie idealnym wyborem.

Naucz się Blendera całkowicie za darmo!

Na kanale PL Tutors znajdziesz wiele filmów wprowadzających do programu Blender, a także tych tłumaczących nieco bardziej zaawanasowane funkcje.
Kliknij przycisk poniżej aby otrzymać dostęp do darmowych kursów.

Przejdź do kursów >
Default image
PL Tutors
Articles: 43